Mekanik Bakım Onarım

Aracınızın tüm yürüyen aksamı, lastiklerden bütün motor elemanlarına kadar en modern teknikler ve elektronik cihazlar ile birlikte, bunların kontrolünde onarım hizmetleri vermekteyiz. Oto servisimizde, aracınızın ilk günkü gibi olabilmesi adına tüm işlemler özenle ve dikkatle uygulanmaktadır.

Oto mekanik konusunda tüm bakım ve onarım hizmetimiz, randevu aldığınız andan aracınızın geri teslim aşamasına kadar gerçek profesyonellerin elinde olacaktır. Aracınızın bakımı ve onarımları; bilgili, tam eğitimli, işinin ehli ve müşteri memnuniyeti prensibine sahip bir ekip tarafından yapılmaktadır. Oto mekanik bakımlarının ve onarımlarının yapıldığı oto servisimizde, yedek parçalar için talebe göre de %100 orijinal parçalar kullanılabilmektedir.

Peki, oto mekanik bakım ve onarım işlemleri neleri kapsar?

Bugün arabası olan ve kolaylıkla kullanabilen herkes için arabasız bir duruma düşmek genellikle fazlasıyla zorlayıcı ve adeta hayat standardını düşürücü bir durumdur diyebiliriz. Böyle bir durumda aslında kullanmış olduğumuz otomobillerin kendi içinde ne kadar karmaşık ve büyük bir sisteme sahip olduğunu ve bu sistem sayesinde işleyişini sürdürdüğünü bilmekte fayda vardır. Otomobillerin mekanik sistemleri, genellikle yaşadığımız bir arıza durumunda tamiratını yapan usta tarafından anlatılan özellikler ve elbette anlayamadığımız birçok farklı terimle birlikte karşımıza çıkmaktadır.

Mekanik Ve Motor Kontrolü testinde ayrıca aşağıdaki noktalarda, detaylı inceleme sonrası oto rapora eklenir.

Tüm Motor Kontrolü
Ön Takım Kontrolü
Motor Kayışları ve Motor Yağ Sızdırmazlık Kontrolü
Direksiyon Kutusu Kontrolü
Yağ, Hava ve Polen Filtresi Kontrolü
Egzoz Kontrolü
Diferansiyel Kontrolü
Şanzıman Kontrolleri
Klima ve Akü Kontrolü
Yakıt Deposu, Bagaj Havuzu, Radyatör ve Fan Kontrolleri